534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Włoski

Zapisz się TUTAJ. Wypełnij także formularz potrzeb (TUTAJ), który dostarczy nam szczegółowych informacji o Twoich potrzebach i celu nauki.

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia języka włoskiego! Przenieś się do magicznego świata słonecznej Italii.

Nauka włoskiego w Ach i Och to nie same reguły gramatyczne i nauka słówek na pamięć, a obcowanie z kulturą i materiały dydaktyczne, które dają możliwość pracy z żywym językiem włoskim. Podczas zajęć poznajemy kulturę Italii, powoli rozumiejąc pojawienie się stereotypu o beztroskim stylu życia i nagle niestraszny nam fakt, że od każdej reguły musi znaleźć się wyjątek,

Uczymy się tak, by każdy wyniósł z zajęć to, co dla niego najprzydatniejsze. Dla jednych będą to podstawowe zwroty przydatne w podróży i życiu codziennych, dla innych typowe wyrażenia znane głównie rodowitym Włochom, a dla jeszcze innych zasady gramatyczne przedstawione w przejrzysty sposób tak, aby egzamin nie był wyzwaniem.

Program zajęć dopasowujemy do potrzeb kursantów, obierając wspólny cel nauki.

Nasze kursy oparte są o różne podręczniki oraz wzbogacone o autorskie materiały, a także gry, karty konwersacyjne, materiały autentyczne i pomysły naszych lektorów – specjalistów.

Naszym ulubionym podręcznikiem, zarówno w wersji dla dorosłych, jak i dla nastolatków, jest Nuovo Espresso i Espresso Ragazzi wydawnictwa Alma Edizioni. Oprócz przystępnie wyjaśnionej gramatyki program ten skupia się również na poznawaniu kultury i geografii Włoch.

Stosujemy dużo dodatkowych materiałów, takich jak gry, karty do konwersacji, materiały stymulujące, które sprawiają, że na zajęciach nigdy nie będziesz się nudził/a, a materiał przyswoisz szybciej niż w tradycyjnych metodach.