534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

MAŁGORZATA MRÓZ

Od niemal 10 lat uczy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. W 2014 roku uzyskała certyfikat Cambridge CELTA i wtedy zainteresowała się szeroko pojętym treningiem nauczycieli. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy jako mówca w różnych ogólnopolskich konferencjach skupiających nauczycieli języka angielskiego, prowadzi warsztaty metodyczne oraz uczestniczy w kursach Erasmus Plus w Anglii podnosząc swoje kwalifikacje jako lektor i trener. Przez wiele lat była trenerem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli LANG, gdzie prowadziła kursy TKT i TKT CLIL, należy też do zespołu trenerów Macmillan Polska. W Ach i Och pracuje jako lektor języka angielskiego.

Na jej lekcjach zawsze panuje swobodna atmosfera i jest dużo śmiechu, dzięki czemu uczniowie czują się bezpiecznie i nie boją się zaryzykować użycia dopiero co poznanych struktur. Nie brakuje też ciekawostek kulturowych, języka potocznego oraz szlifowania wymowy.

W sali lekcyjnej spędza większość czasu od września do czerwca, ale kiedy nadchodzą wakacje i ma czas tylko dla siebie, pakuje plecak i wyjeżdżam naładować baterie. Fascynują ją kraje Kaukazu, Bliski Wschód, Turcja oraz Azja Środkowa. Dzięki podróżom nauczyłaa się języka rosyjskiego, mówi też płynnie po ormiańsku, a obecnie uczy się niemieckiego.

W wolnych chwilach między zajęciami czyta reportaże, robi kolaże ze starych gazet, tka makatki, gra na ukulele, szyje sukienki, chodzi na długie spacery, gra w backgammon i słucha ulubionych podcastów.