534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

MARTA GODLEWSKA

W edukacji pracuje już ponad dwanaście lat. Posiada honorowany na całym świecie certyfikat CELTA przyznawany przez Cambridge University oraz szereg innych międzynarodowych uprawnień do nauczania języków obcych. Przez półtora roku mieszkała w Gruzji, gdzie szkoliła i wspomagała rozwój lokalnych szkół podstawowych w ramach programu TLG prowadzonego przez Gruzińskie Ministerstwo Edukacji. W Chinach pracowała jako nauczyciel, a potem dyrektor metodyczny szkoły EF Kids and Teens.

Po powrocie do Polski współpracowała między innymi z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli LANG i podejmowała się różnych projektów (szkolenia metodyczne dla nauczycieli języka Chińskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim, kursy TKT, udział w ogólnopolskich konferencjach).

W swoje zajęcia wplata różne ćwiczenia pobudzające kreatywne myślenie i elementy technik uczenia się i zapamiętywania. Dzięki temu słuchacze rozwijają swoje kompetencje językowe w twórczej i swobodnej atmosferze. Ponadto prowadzi warsztaty kreatywnego myślenia i uczenia się.

Obecnie w Ach i Och, jako metodyk, swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami wspiera naszą kadrę nauczycielską. Czuwa również nad jakością zajęć i nad postępami naszych słuchaczy.
W chwilach wolnych od pracy czyta (dużo!), pisze opowiadania, robi kolaże ze ścinków gazet, świeczki, mydełka albo meble ze starych palet. Kocha DIY i upcycyling!