534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Opinie

Najpierw spójrzcie, co mówią o nas inni (Opinie z Google i Facebooka), potem, jeśli nadal macie pytania lub chcecie nas poznać osobiście, umówcie się się z nami na niezobowiązujące spotkanie w szkole lub online. My też chcemy Was poznać, żeby móc zaoferować Wam usługi odpowiadające Waszym potrzebom, charakterom i typom osobowości. 

Olga: To był strzał w dziesiątkę! Jasny i prosty sposób przekazywania wiedzy, zawsze przygotowane lektorki, uśmiech i zaangażowanie, zainteresowanie, maksymalnie indywidualne podejście do ucznia. Wszystkie zagadnienia przekładane na praktykę. Nic dodać – nic ująć. Dodatkowo bardzo dobra organizacja, dostosowanie do słuchaczy i pyszna kawa 🙂 polecam każdemu!

Gosia: Panie Lektorki otwierają na rozmowę nawet najbardziej zablokowane komunikacyjnie osoby! Jest bardzo miło, swobodnie, przede wszystkim każde słowo wypowiedziane nieprawidłowo i w złym kontekście jest analizowane tak, by kolejnym razem błąd się nie przytrafił w konwersacji – za o mega duży plus 🙂 polecam

Justyna: Bardzo dobra szkoła językowa, świetna kadra, indywidualne podejście do każdego. Do tego świetny klimat, pyszna, świeżo mielona kawa i wygodne kanapy. Zajęcia przynoszą mi satysfakcję, bo obserwuję ogromny postęp, jeżeli chodzi o mój poziom angielskiego.

Anna: Super półkolonie! Rok temu do Ach i Och trafiliśmy przypadkiem, ale w tym roku już z pełną świadomością. Moi synkowie już w lutym zaczęli wiercić nam dziurę w brzuchu, abyśmy tak zaplanowali wakacje, aby na Ach i Och wystarczyło czasu. I tak oto dwa turnusy w tym roku mamy zaliczone a dzieci chcą kontynuować naukę języka, ponieważ to świetna rozrywka i codziennie, z wielkim zaangażowaniem chwaliły się nowymi słówkami oraz pomysłami na zabawę