534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Niemiecki

Zapisz się TUTAJ. Wypełnij także formularz potrzeb (TUTAJ), który dostarczy nam szczegółowych informacji o Twoich potrzebach i celu nauki.

Już dużo mieliśmy w Ach i Och przypadków typu: „Nie lubię niemieckiego”, ale po kilka zajęciach z naszymi lektorami takie przekonanie zaczyna się zmieniać.

Na kursach wykorzystujemy bardzo dużo autentycznych materiałów, takich jak: artykuły, krótkie filmiki video, reportaże. Lektor prowadzi zajęcia w języku niemieckim, dzięki czemu poznajesz dużo nowego słownictwo w formie biernej.

Stawiamy na praktyczną naukę języka opartą na interakcjach, komunikacji i słownictwie zakotwiczonym w kontekście. Staramy się, abyś w jak największym stopniu aktywizował/a znane Ci słownictwo i struktury oraz poznawał/a odpowiednią ilość nowego słownictwa.

Gramatyka w języku niemieckim jest uporządkowana i logiczna – na lekcji prezentujemy dane zagadnienie, a następnie przemycamy je w praktycznych ćwiczeniach. Dzięki używaniu nowych struktur gramatycznych w interakcji szybciej nabywasz umiejętność swobodnego posługiwania się nimi. Często nasi klienci nawet nie zauważają, że właśnie nauczyli się nowej struktury gramatycznej, bo ważne są dla nas nie regułki, a funkcje językowe, czyli kontekst, w którym danej struktury można użyć.

Stosujemy dużo dodatkowych materiałów, takich jak gry, karty do konwersacji, materiały stymulujące, które sprawiają, że na zajęciach nigdy nie będziesz się nudził, a materiał przyswoisz szybciej niż w tradycyjnych metodach.

Na naszych zajęciach wykorzystujemy rozmaite materiały, dobierając je w zależności od poziomu i zainteresowań.