534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Niemiecki dla dzieci

Nauka niemieckiego od najmłodszych lat sprawi, że Twoja pociecha osłucha się z językiem i dzięki nam polubi go!

Organizujemy kursy zarówno stacjonarne, jak i online.

Na lekcjach dla dzieci dużo śpiewamy, dobrze się bawimy, a podczas interakcji poznajemy nowe słownictwo i struktury. Lektor mówi do dzieci głównie w języku niemieckim, dzięki czemu dzieci poznają dodatkowe słownictwo w formie biernej.

Nowo poznawane słownictwo i struktury ćwiczymy wspólnie, utrwalamy i aktywizujemy – dzieci uczą się ich używać. W naszych kursach stosujemy dużo ćwiczeń TPR (Total Physical Response), a więc z użyciem odpowiedzi całym ciałem, mimiki i gestykulacji – w taki sposób uczniowie łączą słowa i struktury z kontekstem, w którym ich używają, co zdecydowanie zwiększa skuteczność przyswajania języka.

W trakcie zajęć korzystamy z różnorodnych materiałów, gramy w gry i korzystamy z materiałów DIY (tak, nawet na zajęciach online!).

Koło fortuny i zestrzeliwanie baloników:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Socke (czyli skarpeta, która mówi po niemiecku :):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi lektorzy mają doskonałą wymowę, odpowiednie wykształcenie i przede wszystkim są nauczycielami z powołania, co przekłada się na jakość edukacji w naszej szkole. Inspirujemy, motywujemy i sprawiamy, że język niemiecki staje się ulubioną rozrywką (tak, tak, to jest możliwe!).

Do domu dzieci dostają przyjemną pracę domową – odsłuchanie piosenki lub obejrzenie krótkiego edukacyjnego materiału video, dzięki czemu utrwalają materiał poznany na zajęciach. Czasami mają za zadanie narysować i podpisać lub opisać coś, co ich interesuje.