534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Hiszpański dla dorosłych

Jak uczymy hiszpańskiego w Ach i Och:

  • con música
  • con fiesta y alegría
  • ¡con mucho entusiasmo!

Grupy są kameralne, liczą od 4 do 8 osób. Tym samym atmosfera na zajęciach jest naprawdę wyjątkowa, podobnie jak ich efektywność.

Kursy oparte są o podręczniki Aula internacional Nueva edición.

Kurs hiszpańskiego w Ach i Och to przede wszystkim zajęcia zorientowane na działanie w wyraźnie określonym kontekście. To znaczy uczymy się jak porozumieć się w konkretnym miejscu i sytuacji (na przykład w sklepie, na kawie, na spotkaniu biznesowym, podczas sprzeczki z kolegą; jak napisać maila czy wpis na bloga).

Zadania są zróżnicowane, bierzemy pod uwagę różne style uczenia się naszych słuchaczy.

Uczymy się rozumieć, mówić i nawiązywać interakcje.

Nie udajemy, że gramatyka nie istnieje – wyraźnie i starannie omawiamy bardziej i mniej złożone struktury gramatyczne, a przede wszystkim dużo ćwiczymy w praktyce.

Podręcznikowi towarzyszą multimedia, w każdej jednostce tematycznej oglądamy filmy.

Oprócz pracy z podręcznikiem, w Ach i Och dysponujemy bardzo obszerną biblioteką innych materiałów, takich jak gry i autorskie zadania dodatkowe.

Język, na którym w Ach i Och się koncentrujemy, to nie literackie cytaty z Miguela Cervantesa czy słownikowe definicje, ale wyrażenia „żywe i prawdziwe”, takie, jakie usłyszeć można codziennie w pracy, w domu czy na ulicy w krajach hiszpańskojęzycznych.

¡Zapraszamy!