534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Hiszpański

Zapisz się TUTAJ. Wypełnij także formularz potrzeb (TUTAJ), który dostarczy nam szczegółowych informacji o Twoich potrzebach i celu nauki.

Jak uczymy hiszpańskiego w Ach i Och?

  • con música
  • con fiesta y alegría
  • ¡con mucho entusiasmo!

Grupy są kameralne, liczą od 4 do 8 osób. Tym samym atmosfera na zajęciach jest naprawdę wyjątkowa, podobnie jak ich efektywność. Tworzymy też minigrupy, czyli duety i tria. Zapraszamy także na zajęcia indywidualne.

Kurs hiszpańskiego w Ach i Och to przede wszystkim zajęcia zorientowane na działanie w wyraźnie określonym kontekście. To znaczy uczymy się jak porozumieć się w konkretnym miejscu i sytuacji (na przykład w sklepie, na kawie, na spotkaniu biznesowym, podczas sprzeczki z kolegą; jak napisać maila czy wpis na bloga).

Zadania są zróżnicowane, bierzemy pod uwagę różne style uczenia się naszych słuchaczy.

Uczymy się rozumieć, mówić i nawiązywać interakcje.

Nie udajemy, że gramatyka nie istnieje – wyraźnie i starannie omawiamy bardziej i mniej złożone struktury gramatyczne, a przede wszystkim dużo ćwiczymy w praktyce.

Podręcznikowi towarzyszą multimedia, karty do opowiadania historii, zdjęcia, gry planszowe, krótkie video, piosenki i inne atrakcje. 🙂

Oprócz pracy z podręcznikiem, w Ach i Och dysponujemy bardzo obszerną biblioteką innych materiałów, takich jak gry i autorskie zadania dodatkowe.

Język, na którym w Ach i Och się koncentrujemy, to nie literackie cytaty z Miguela Cervantesa czy słownikowe definicje, ale wyrażenia „żywe i prawdziwe”, takie, jakie usłyszeć można codziennie w pracy, w domu czy na ulicy w krajach hiszpańskojęzycznych.

W kursach dla dzieci i młodzieży korzystamy z podręczników Lola y Leo (młodsze dzieci) i Reporteros (młodzież). Dorośli korzystają zwykle z niezastąpionej pozycji Aula Internacional.

Dodatkowo szkoła korzysta z płatnych platform Rockalingua (z video, piosenkami, grami), Wordwall oraz Campus Diffusion. Dzięki różnorodoności materiałów oraz bogatemu doświadczeniu naszej lektorki Camili kursy są angażujące i po prostu ciekawe. Zajrzyj do nas! Przekonaj się sam(-a). <3

Więcej o Camili możecie przeczytać w zakładce O nas.