534-152-076 i 573-415-333 Jesteśmy dla Ciebie
achioch@achioch.com Czekamy na Twoją wiadomość
Wawer i online Trakt Lubelski 200

Angielskie eksperymenty

Arts, crafts & experiments to nauka angielskiego przy okazji kreatywnej zabawy i fascynujących eksperymentów! Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego w niedzielę.

Wulkany, kryształy, „gluty”, kolorowe kulki hydrożelowe, tworzenie maskotek, biżuterii, barwnych koszulek, prace z gliny, piniaty, ozdoby świąteczne, maski, tykwy, świecące stwory, arcydzieła kulinarne i plastyczne, eksperymenty sensoryczne i wiele innych atrakcji z różnych stron świata!

Wspólne prace plastyczne i eksperymenty są fantastycznym narzędziem w nauce języka angielskiego. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, inspirują uczniów do twórczości własnej, stymulują sensorykę i inteligencję przestrzenną oraz pozwalają na odejście od schematycznych zajęć językowych.

Uczniowie koncentrują się na wykonaniu przyjemnego zadania, a jednocześnie nieświadomie przyswajają język w sposób naturalny i swobodny.

Prowadzący udziela instrukcji w języku angielskim, ilustrując je gestami i demonstrując gotową pracę, co ułatwia zrozumienie. Uczniowie rozwijają umiejętność mówienia w języku obcym poprzez opisywanie swoich prac i wykorzystując je do gier językowych.

– Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat prowadzone w języku angielskim. Będziemy razem wykonywać ciekawe eksperymenty, tworzyć i fantastycznie się bawić!

– Niedzielne poranki. Możliwość pozostawienia dziecka na 1-3 godzin. Nowy eksperyment co dwie godziny. Nowy projekt artystyczny/kreatywny co godzinę – najlepiej dołączać o pełnych godzinach.

Cena: pojedyncza godzina: 50 zł, dwie godziny: 90 zł, trzy godziny: 110 zł

Zapisy: https://achioch.com/dzieci –> Arts, crafts & experiments