Arts, crafts & experiments

Arts, crafts & experiments to nauka angielskiego przy okazji kreatywnej zabawy i fascynujących eksperymentów!

Wulkany, kryształy, „gluty”, kolorowe kulki hydrożelowe, tworzenie maskotek, biżuterii, barwnych koszulek, prace z gliny, piniaty, ozdoby świąteczne, maski, tykwy, świecące stwory, arcydzieła kulinarne i plastyczne, eksperymenty sensoryczne i wiele innych atrakcji z różnych stron świata!

Wspólne prace plastyczne i eksperymenty są fantastycznym narzędziem w nauce języka angielskiego. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, inspirują uczniów do twórczości własnej, stymulują sensorykę i inteligencję przestrzenną oraz pozwalają na odejście od schematycznych zajęć językowych.

Uczniowie koncentrują się na wykonaniu przyjemnego zadania, a jednocześnie nieświadomie przyswajają język w sposób naturalny i swobodny.

Prowadzący udziela instrukcji w języku angielskim, ilustrując je gestami i demonstrując gotową pracę, co ułatwia zrozumienie. Uczniowie rozwijają umiejętność mówienia w języku obcym poprzez opisywanie swoich prac i wykorzystując je do gier językowych. 

– Zajęcia dla dzieci w wieku 8-14 lat prowadzone w języku angielskim. Będziemy razem wykonywać ciekawe eksperymenty, tworzyć i fantastycznie się bawić! 

– Niedzielne poranki. Możliwość pozostawienia dziecka na 1-4 godzin. Nowy eksperyment co dwie godziny. Nowy projekt artystyczny/kreatywny co godzinę – najlepiej dołączać o pełnych godzinach. 

– Rodzice mogą w tym czasie odpocząć lub popracować w sali obok, prosimy o informację 🙂

– Darmowe wi-fi, dostęp do drukarki, kawa/herbata/woda

 

Cena: pojedyncza godzina: 50 zł, dwie godziny: 80 zł, trzy godziny: 100 zł, cztery godziny: 130 zł

Zapisy: https://achioch.com/warsztaty