Kursy przygotowawcze do egzaminu 8-klasisty

Od początku istnienia Ach i Och (a nawet wcześniej, bo przecież wszyscy nasi lektorzy i założycielki są czynnymi lektorami od wielu lat) trafiało do nas wielu siódmo- i ósmoklasistów. Egzamin ósmoklasisty jest dla nich stresujący, bo dla wielu z nich jest pierwszym poważnym egzaminem z języka obcego. My ten egzamin w Ach i Och odczarowujemy. Sprawiamy, że wszystkie formy ćwiczeń stają się znajome, a dzięki temu mniej stresujące. Wiemy, na co zwrócić uwagę przy przygotowywaniu młodzieży do egzaminów. 🙂 🙂

W trakcie roku szkolnego, po feriach zimowych, dla naszych kursantów organizujemy darmowy egzamin 8-klasisty, żeby mogli wczuć się w sytuację oraz zobaczyć, czy jeszcze jest coś, co warto poprawić. Dzięki temu my również wiemy, na co kłaść nacisk w ostatnich miesiącach przed egzaminem.

Mamy dla Was następujące propozycje:
– egzamin 8-klasisty w wymiarze 1 x 120 minut z przerwą w środku
– egzamin 8-klasisty dla 7 klasy w wymiarze 1 x 120 minut z przerwą w środku
– 5 sobotnich spotkań dwugodzinnych w 2 semestrze, podczas których pisze się testy i analizuje błędy. Lektor objaśnia uczniom nurtujące ich kwestie i pokazuje, na co warto zwrócić uwagę przy pisaniu egzaminu.

Zapraszamy do zapisów przez formularz w zakładce ZAPISY!