Krąg kobiet – młoda mama

Zapraszamy na pierwsze z cyklu wydarzeń dla młodych rodziców  tym razem zapraszamy Panie z okazji ich święta, mile widziane również maluchy. Na spotkaniu w kameralnym, przyjaznym gronie można zadać swoje pytania i podzielić się tym niepowtarzalnym doświadczeniem, jakim jest początek przygody z macierzyństwem. Spotkanie moderuje położna Magdalena Wodyczko, która tak się przedstawia:

Z wykształcenia jestem pielęgniarką, położną i specjalistą zdrowia publicznego. Ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia oraz studia pedagogiczne.
Zawodowo od kilku lat jestem związana z jednym z warszawskich publicznych zakładów opieki zdrowotnej, gdzie początkowo pracowałam jako pielęgniarka i położna. Obecnie specjalizuję się w położnictwie środowiskowo-rodzinnym, co jest spełnieniem moich zawodowych planów i daje mi ogromną satysfakcję, zostałam Doradcą Noszenia w Chustach po szkole ClauWi. Pracowałam również jako wykładowca w szkole medycznej. Współpracuję ze szkołami rodzenia.
Moja praca jest wyjątkowa. Łączy w sobie początek życia, kiedy pracuję z noworodkami i wskazuje jego koniec, gdy towarzyszę dorosłym ludziom w chorobie. Pragnę nieść swoją pomoc, wsparcie psychiczne i ulgę w cierpieniu. Praca w moim zawodzie uczy pokory. Moje życiowe motto brzmi:
„Traktuj innych jak sam chciałbyś być przez nich traktowany” –Paul Hoffman
http://mag-med.pl/